Tomruk Evler

Tomruk evde oturmak bir hayalin gerçekleşmesidir, bu nedenle standart bir projeden söz etmek de olanaksızdır.
Firmamızın tek katlı , çift katlı , küçük büyük onlarca hazırlanmış projesi olsa da asıl belirleyici olan , müşterilerimizin hayalleridir . Hayalinizdeki evi kaba ölçüleri , oda sayısı ve genel şekli ile eğer gözünüzde canlandırabiliyorsanız, bu bizim için yeterlidir.

Bu Görüntülere Son!!!

Tomruk Evler Konut Dünyası

Hayallerinizdeki evi bizlere anlattığınızda, biz o projeyi dizayn programımızda oluşturup , gerek teknik gerekse görsel unsurlar halinde beğeninize sunarız. Arzu ettiğiniz değişikliklerle projeyi netleştirir ve hayallerinizdeki evin inşası için ilk önemi adımı birlikte atmış oluruz.

Midry Yeni Nesil El Kurutma Makinası

MD-11 yeni nesil fırçasız (brushless) DC motoru sayesinde artık çok daha etkili. Bu yeni nesil motor sayesinde MD-11 daha az elektrik harcayarak daha hızlı kurutma ve daha sessiz çalışma imkanı sağlıyor. Aynı zamanda kullanım ömrü de uzayan MD-11 yıllar boyu kullanıcılarına daha uzun bir süre boyunca tasarruf imkanı da vermiş oluyor.

MiDRY AirJet MD 02

Üzerindeki antibakteriyel kaplama ve 2 kademe filtre sistemi (Aktif Karbon ve patentli Enzim Hepa 13 filtre) sayesinde üflediği havayı mikroplardan ve bakterilerden arındırarak hijyenik bir ortam sağlar. Ayrıca filtre haznesinde bulunan özel aroma sayesinde bulunduğu ortama ferahlatıcı ve çok hoş bir koku verir. Kâğıt havlu giderleriyle kıyaslanamayacak kadar düşük enerji tüketimiyle işletmenizin tasarruf etmesini sağlar (100 kullanıcının 10 saniye süreyle kullanımında yaklaşık olarak 10 Kuruşluk elektrik masrafı olur).

‘Klozete Tuvalet Kağıdı Serip Oturanlar Dikkat!!!’