İşimizi Tutkuyla Yapıyoruz. Oldukça Yaratıcı Çözümler Sunuyoruz.

Bienel Trading Ltd. 2007 yılı Mart ayında faaliyetlerine başlamıştır. Ürün yelpazesi olarak yaşamı kolaylaştıran hijyenik ve sağlık ürünlerini seçen ve bu konsept içerisinde istikrarlı çalışmalar yapmıştır.

01
Hakkımızda

Bienel Trading Ltd. 2007 yılı Mart ayında faaliyetlerine başlamıştır. Ürün yelpazesi olarak yaşamı kolaylaştıran, yenilikçi, hijyenik ve sağlık ürünlerini seçen ve bu konsept doğrultusunda Türkiye ve Dünyada konusunda lider firmalardan bayilik ve distribütörlük alarak Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti kullanıcılarının hizmetine sunmuştur.

Çok kısa bir sürede geniş bir müşteri potansiyeline ulaşan firmamızın prensibi:

Ürünleriyle ilgili her türlü hizmet, teknik sevis, danışmanlık ve sarf malzemeleri zamanında ve sorunsuz bir şekilde müşterilerine ulaştırmaktır.

Hijyenik Sistemler ve Tuvalet Hijyen ürünleri alanında Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde lider olma hedefiyle yatırımlarına devam eden firmamız,

2019 yılı Haziran ayında Türkiyede alanının en büyük firması olan RULOPAK HİJYENİK SİSTEMLERİ ile bayilik anlaşması yaparak Kıbrısın lideri olma konusunda dev bir adım atmıştır.

2017 Yılı başından itibaren ise Firmamız , TOMRUK EVLER KIBRIS adı altında doğal ve nefes alan TOMRUK EVLER Kurulumu ve yapımı işine başlamıştır.

02
Misyonumuz

Faaliyet gösterdiğimiz hijyen ve temizlik sektörlerinde

Çağdaş yönetim tekniklerini ve yeni teknolojileri kullanarak

Projelerimizde devamlılığı sağlamak ve sunduğumuz kaliteli hizmetler ile

Müşterilerimizin memnuniyetini sağlayarak sektörde güvenilir bir firma olmaktır.

03
Vizyonumuz

Gerek kamu sektöründe gerekse özel sektörde,

Kaliteden ödün vermeden hizmet verdiğimiz kurumların gelişimine katkı sağlamak ve

İnsan sağlığı ile hijyenini ön planda tutarak çözüm sunduğumuz kurumlarla uyum içerisinde çalışmak